Умови згоди

Перед використанням даного сайту уважно вивчіть цю угоду. Якщо ви не згодні з умовами даної угоди повністю, або частково, не використовуйте цей сайт.

1. Сторони угоди

1.1 Дана угода була розроблено спеціально для врегулювання відносин і відповідальності між сайтом Comicsroom.com.ua (далі “Сайт”) і користувачем (далі “Користувач”).

2. Загальні умови

2.1 Використання даного сайту регулюється нормами чинного законодавства України.
2.2 Дана угода є публічною офертою, відповідно до ст. 633 Цивільного Кодексу України. Отримавши доступ до матеріалів сайту, користувач вважається що користувач погодився на умови сайту.

3. Права сторін

3.1 Користувач має право здійснювати будь-які дії з дотриманням умов встановленими цією угодою, а також що не порушують дійсне Законодавство України.
3.2 Користувач має право використовувати і зберігати матеріали сайту для особистих некомерційних цілей.
3.3 Сайт має право вносити поправки в цю угоду, в односторонньому порядку.
3.4 Сайт має право обмежити доступ до інформації, розміщеної користувачем, в будь-якому її вигляді, будь-то коментарі, відгук, або будь-яка інша інформація.
3.5 Сайт має право відмовити користувачеві в реєстрації або оформленні замовлення, якщо користувач порушив умови даної угоди.

4. Обов’язки сторін

4.1 Користувач зобов’язується не змінювати матеріали представлені на цьому сайті, а також не використовувати їх для комерційних цілей.
4.2 Користувач зобов’язується не публікувати, або демонструвати матеріали даного сайту.
4.3 Сайт зобов’язується здійснювати надійний захист інформації, наданої користувачем.

5. Відповідальність сторін

5.1 Користувач несе всю повноту відповідальності за всю інформацію розміщену на сайті безпосередньо самим користувачем. Якщо така інформація порушує дійсне законодавство України, сайт залишає за собою право видалити таку інформацію.
5.2 Користувач несе відповідальність за логін і пароль, отримані при реєстрації на сайті, а також за всі дії виконані на сайті під цим логіном.

6. Інші умови

6.1 Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.
6.2 У разі виникнення форс-мажорній ситуації (бойові дії, надзвичайний стан, стихійне лихо і т. Д.) Сайт не гарантує збереження інформації, розміщеної користувачем, а також безперебійну роботу сайту.

Повідомити про наявність Ми повідомимо вас як тільки продукт надійде в магазин. Вам потрібно лише залишити ваш email.
Email Кількість .
preloader